Filtry

Filtry do papierosów – niska cena w sklepie online Twojepapierosy.pl 

O ile dawniej można było kupić takie wyroby tytoniowe, obecnie nie da się zamówić papierosów bez filtra. Jednak palenie ich bez filtra wciąż jest możliwe, o ile są one samodzielnie skręcane. Tymczasem robienie papierosów z użyciem tytoniu papierosowego, bletek lub gilz, a także nabijarek – cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony palaczy. Jest to zrozumiałe również z ekonomicznego punktu widzenia. Poza tym to szansa, aby raczyć się papierosami o różnych aromatach i smakach. O ile gilzy mają już filtr na wyposażeniu, o tyle przy bibułkach warto dokupić go oddzielnie. To dobry sposób na obniżenie zawartości nikotyny w ręcznie skręcanych papierosach. Oczywiście w sklepie TwojePapierosy.pl mamy bardzo różne filtry papierosowe.

No products available yet

Stay tuned! More products will be shown here as they are added.

Z czego są zrobione filtry do papierosów? 

Obecnie filtry są wykorzystywane przez większość koncernów, które zajmują się produkowaniem wyrobów tytoniowych. Typowy filtr papierosowy jest produkowany z  tworzywa sztucznego. Dokładniej rzecz ujmując, filtry są wytwarzane z włókien octanu celulozy, które pakuje się w woreczki strunowe ułatwiające ich przetrzymywanie.

 

Jakie są filtry do papierosów? 

Podobnie jak w przypadku samych papierosów, również filtry papierosowe są bardzo różne. W sklepie TwojePapierosy.pl oferujemy m.in. następujące filtry papierosowe: 

  • filtry do papierosów regular,
  • filtry do papierosów slim,
  • filtry do papierosów ultra slim.

W naszym sklepie znajdziesz różne filtry pod względem marki (np. filtry do papierosów Tennesie, Mascotte) czy średnicy (np. filtry do papierosów 8 mm czy 6 mm).

 

Ile kosztują filtry do papierosów? 

W sklepie TwojePapierosy.pl swoim Klientom oferujemy wyłącznie najlepsze i oryginalne filtry papierosowe. Zawsze to filtry do papierosów z oferty cenionych producentów dostępne w atrakcyjnej cenie, np.: 

  • filtry do papierosów Mascotte Slim 6 mm – 90,00 zł za 150 sztuk;
  • filtry do papierosów Mascotte Tips 8 mm – 40,00 zł za 100 sztuk.

 

Gdzie kupić filtry do papierosów? 

Naszym celem jest dostarczanie Klientom wyłącznie najwyższej jakości wyrobów tytoniowych. Dotyczy to papierosów, cygar, cygaretek, ale także tytoniu papierosowego, e-papierosów, wkładów tytoniowych i wszystkich innych produktów. Dlatego oferujemy tylko najlepsze wyroby i akcesoria tytoniowe dostępne na rynku, które dystrybuujemy od cenionych producentów w branży. 

Dotyczy to również wszystkich akcesoriów i składowych do samodzielnego skręcania papierosów, w tym filtrów. W naszej ofercie znajdziesz znakomite filtry papierosowe, które doskonale nadają się do robienia papierosów. Oferujemy filtry do papierosów w różnych rozmiarach, w tym regularnych oraz cienkich – slim i ultra slim. 

Jesteśmy przekonani, że każdy palacz znajdzie tutaj odpowiednie bibułki, gilzy i filtry papierosowe. Oczywiście polecamy także najlepsze tytonie papierosowe i zapachy, jeżeli ma to być tytoń aromatyzowany. Z kolei już do samego robienia papierosów – szybkiego i prostego – posłuży łatwa w obsłudze nabijarka tytoniu. To wszystko w atrakcyjnych cenach tylko w sklepie TwojePapierosy.pl!