Papierosy SOBIESKI

Papierosy SOBIESKI – rodzaje, ilość nikotyny, cena, producent

SOBIESKI to popularna w Polsce marka papierosów, oferująca różne rodzaje i warianty dla palaczy. Producentem papierosów SOBIESKI jest British American Tobacco (BAT), jedna z największych międzynarodowych firm tytoniowych. SOBIESKI to polska marka papierosów wprowadzona na rynek w marcu 1994 roku, zawdzięczająca nazwę nazwisku XVII-wiecznego króla Polski.

Papierosy SOBIESKI – rodzaje, cena, producent, gdzie kupić

No products available yet

Stay tuned! More products will be shown here as they are added.

Papierosy SOBIESKI - producent

SOBIESKI to marka papierosów o interesującej historii, będąca jednym z bardziej znanych wyrobów tytoniowych w naszym kraju. Należy ona do renomowanego koncernu British American Tobacco. Gdy koncern BAT rozpoczął produkcję papierosów o nazwie "Jan III Sobieski", marka ta szybko stała się jednym z kluczowych wyrobów zagranicznego właściciela. To unikalne osiągnięcie miało zasięg globalny, gdyż w krótkim czasie zdobyła znaczący udział na rynku, co przyczyniło się do jej szybkiego awansu w polskich statystykach dotyczących produkcji papierosów. W 2000 roku papierosy "Jan III Sobieski" były jednymi z najpopularniejszych marek tytoniowych w Polsce, zwłaszcza w klasie King Size, gdzie produkt ten cieszył się niekwestionowanym liderem. Wówczas marka "Sobieski" posiadała aż 8% udziału w polskim rynku papierosowym.

Skład papierosów SOBIESKI

Papierosy SOBIESKI charakteryzują się starannie dobranym składem, który tworzy unikalny smak i aromat. Wykorzystuje się w nich wysokiej jakości liście tytoniu, które są starannie selekcjonowane i odpowiednio przygotowywane. Tytoń jest głównym składnikiem papierosów SOBIESKI i wpływa na ich charakterystyczny smak. Papier używany do produkcji papierosów SOBIESKI jest starannie dobrany, aby zapewnić równomierne spalanie i wydajność. Filtr, który znajduje się na końcu papierosa, pomaga złagodzić intensywność dymu i filtruje niektóre substancje.

Dzięki starannej selekcji tytoniu, papierosy SOBIESKI charakteryzują się wyjątkowym aromatem i smakiem cenionym przez palaczy w Polsce i nie tylko.

Rodzaje papierosów SOBIESKI - różny smak i aromat papierosów

Warianty papierosów SOBIESKI dostępne w sklepie Twojepapierosy.pl:

  • SOBIESKI Niebieski - papierosy o wyważonym smaku i umiarkowanym aromacie. Są to papierosy dla osób poszukujących równowagi pomiędzy delikatnością a intensywnością,
  • SOBIESKI Czerwony - papierosy o intensywniejszym smaku i mocniejszym zapachu. Przeznaczone dla palaczy, którzy lubią bardziej zdecydowane doznania.

Cena papierosów SOBIESKI

Cena papierosów SOBIESKI może różnić się w zależności od lokalizacji, obowiązujących podatków oraz innych czynników. Aby uzyskać dokładne informacje na temat dostępnych rodzajów, cen i składu tytoniu używanego w papierosach SOBIESKI, zaleca się zapoznanie się z informacjami udostępnianymi przez producenta lub skonsultowanie się z lokalnymi punktami sprzedaży detalicznej specjalizującymi się w wyrobach tytoniowych. Właśnie tam można uzyskać najaktualniejsze informacje dotyczące dostępności i cen papierosów SOBIESKI w danym regionie.

Zapewniamy, że oryginalny tytoń papierosowy z papierosów SOBIESKI trafi w gusta naszych Klientów. Oferujemy wyroby markowe najwyższej jakości. Zapraszamy do zakupu papierosów SOBIESKI, różnorodnych wyrobów tytoniowych oraz akcesoriów tytoniowych w sklepie TwojePapierosy.pl.