OLEJKI DO PAPIEROSÓW ELEKTRONICZNYCH

Olejki do e-papierosa – olejek do papierosów elektronicznych w sklepie TwojePapierosy.pl 

Papierosy elektroniczne cieszą się coraz większą popularnością. O ile jakiś czas temu wycofano ze sprzedaży papierosy mentolowe i smakowe, chociaż producenci potrafią obejść te przepisy, przynajmniej na razie nie ma żadnych problemów ze zróżnicowanymi smakami liquidów do e-papierosów. Jeżeli interesują Cię tanie olejki do e-papierosa, jesteś we właściwym miejscu. Nasz sklep tytoniowy przygotował szeroką ofertę takich produktów. Przekonaj się, jak różne olejki do papierosów elektronicznych mamy w sklepie z wyrobami tytoniowymi.

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Aktywne filtry

Olejki do papierosów elektronicznych – czym jest olejek do e-papierosa? 

Liquidy i olejki do e-papierosa to specjalny płyn, który stosuje się w elektronicznych papierosach. Podgrzanie skutkuje wytworzeniem charakterystycznej mgiełki. Najczęściej są to olejki do e-papierosa z nikotyną, ale w sprzedaży są też liquidy bez nikotyny. Jako użytkownik możesz wybrać odpowiednie stężenie nikotyny i preferowany smak olejku.

 

Liquidy i olejki do e-papierosa – pojemność i zawartość nikotyny 

W sklepie TwojePapierosy.pl znajdziesz różne olejki do papierosów elektronicznych. Możesz zdecydować się na cały zestaw liquidów do e-papierosa lub nabywać je pojedynczo. Wkłady do papierosów elektronicznych są różne pod kątem poziomu nikotyny czy pojemności, tj.: 

  • zawartość nikotyny w olejkach do papierosów elektronicznych – 0-3 mg/ml (dla okazjonalnych palaczy), 3-6 mg/ml (dla palaczy palących słabe papierosy), 9-12 mg/ml (dla palaczy palących papierosy o średniej mocy), 14-18 mg/ml (dla zaawansowanych palaczy palących mocne papierosy);
  • pojemność olejków do papierosów elektronicznych – najczęściej buteleczki mają pojemność 10, 20 i 30 ml, rzadziej są to olejki do e-papierosa 50 ml czy liquidy 100 ml (należy założyć, że standardowo 1 ml płynu odpowiada paczce papierosów).

 

Jakie są olejki do e-papierosa – smaki 

W sklepie TwojePapierosy.pl przygotowaliśmy szeroki wybór olejków do papierosów elektronicznych. Są to m.in.: 

  • olejki naturalne,
  • olejki owocowe,
  • liquidy tytoniowe,
  • olejki ziołowe,
  • inne liquidy (np. cukierkowe, o smaku gumy balonowej).

 

Olejki do e-papierosa z nikotyną – tanie zestawy i pojedyncze sztuki 

Naszym celem jest oferowanie nie tylko wysokiej jakości olejków do e-papierosa. Cena również jest istotna, dlatego swoim Klientom dajemy możliwość zakupu wkładów w całych zestawach. Jeżeli zdecydujesz się na zestaw liquidów do e-papierosa, masz zapas na wiele miesięcy palenia elektronicznej fajki, a przy tym sporo oszczędzasz na zakupie. Oczywiście olejki kupisz też pojedynczo. Mamy także jednorazowe papierosy elektroniczne.

 

Olejki do e-papierosa – cena w sklepie TwojePapierosy.pl 

Jesteśmy pewni, że w sklepie TwojePapierosy.pl cena olejków do e-papierosów mile Cię zaskoczy. Zawsze to liquidy wyłącznie oryginalne, a przy tym w naprawdę tanie. 

Dobrym tego przykładem są wkłady Vuse ePod przeznaczone do użytku z e-papierosem Vuse ePod 2. Oferujemy je w 12 różnych aromatach, z możliwością wyboru nikotyny (12 lub 18 mg/ml) i pojemności 1,9 ml. Cena to niespełna 70 złotych za wkład. Sprawdź naszą ofertę, a na pewno znajdziesz tutaj olejek do papierosów elektronicznych o ulubionym smaku, optymalnej zawartości nikotyny i w niskiej cenie. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na wkłady tytoniowe do podgrzewaczy  i olejki do e-papierosów. Mamy szeroką ofertę liquidów i samych e-papierosów, w tym jednorazowe papierosy elektroniczne.