E-Papierosy jednorazowe

Papierosy jednorazowe – e-papieros jednorazowy w sklepie online TwojePapierosy.pl 

Rynek wyrobów tytoniowych jest coraz bogatszy nie tylko w odmiany papierosów. Na znaczeniu zyskują także nowe technologie palenia. Dlatego w sklepie TwojePapierosy.pl znajdziesz między innymi wkłady tytoniowe (m.in. Heets i Neo), które podgrzewa się w specjalnych urządzeniach. Popularne są także papierosy elektroniczne. Wśród tych ostatnich wyróżnić można jednorazowe e-papierosy. Jak łatwo się domyślić, jednorazowy papieros elektroniczny to wyrób jednokrotnego użytku. Takie papierosy także oferujemy w sklepie tytoniowym TwojePapierosy.pl.

Jest 166 produktów.

Pokazano 1-166 z 166 pozycji

Aktywne filtry

Co to jest e-papieros jednorazowy? 

Poprzez jednorazowe e-papierosy rozumiemy urządzenia typu AIO (ang. all-in-one). Jak wskazuje nazwa, są one przeznaczone do jednokrotnego użytku. Podobnie jak zwykłe e-papierosy, również produkty jednorazowe potrzebują do działania baterii oraz kartridżu napełnionego liquidem o określonej mocy nikotyny. 

Różnica polega na tym, że urządzenie nie ma portu ładowania, nie można też wymienić grzałki oraz dolać liquidu. Nie jest to żadna reguła i norma, ale po jednorazowy e-papieros często sięgają osoby, które próbują rzucić palenie lub też szukają alternatywy dla tradycyjnych papierosów.

 

Ile działa jednorazowy e-papieros? 

Z zasady z jednorazowego papierosa elektronicznego można skorzystać tylko raz. Jest to pewne przekłamanie, ponieważ wiele zależy tutaj od pojemności baterii, sposobu wapniowania oraz ilości liquidu. Zwykle bateria urządzenia nie przekracza pojemności 800 mAh, z kolei ilość płynu to maksymalnie 2 ml. Jeżeli bateria się wyczerpie lub użytkownik wykorzysta cały liquid, jednorazowy e-papieros jest zużyty i nadaje się do wyrzucenia. 

Informacji o tym, na jak długo wystarczy jednorazowy e-papieros, należy szukać na opakowaniu producenta. Obok mocy baterii i ilości płynu producent podaje tam zaokrągloną liczbę zaciągnięć.

 

Gdzie można kupić e-papierosy jednorazowe? 

W sklepie TwojePapierosy.pl oferujemy nie tylko klasyczne wyroby tytoniowe, w tym tradycyjne papierosy analogowe. Jesteśmy otwarci na nowe technologie. Dlatego w swojej ofercie mamy również wkłady tytoniowe do podgrzewania oraz papierosy elektroniczne. Skoro tak, nie mogło u nas zabraknąć również jednorazowych e-papierosów. Znajdziesz tutaj kilkadziesiąt różnych papierosów z tej kategorii produktów.

 

Ile kosztują e-papierosy jednorazowe? 

Jeżeli interesują Cię jednorazowe papierosy elektroniczne, cena w sklepie TwojePapierosy.pl najprawdopodobniej jest jedną z najniższych na rynku. Oferujemy różne jednorazowe e-papierosy. Cena jest zależna od produktu, w tym pojemności baterii i ilości płynu. Jeden e-papieros możesz kupić w cenie nieco powyżej 25 złotych do około 40 złotych. Sprawdź jednorazowe e-papierosy z naszej oferty i wybierz produkt, który Cię interesuje. 

Sprawdź naszą ofertę na TwojePapierosy.pl. Przekonaj się, że w jednym miejscu znajdziesz najlepsze, w pełni oryginalne wyroby i akcesoria tytoniowe. Mamy także e-papierosy, w tym jednorazowe papierosy elektroniczne.