Papierosy Cabinet

Papierosy Cabinet – rodzaje, ilość nikotyny, cena, producent


Papierosy Cabinet to wyrób tytoniowy w postaci tradycyjnej. Papierosy produkowane są przez Imperial Tobacco Polska S.A. w Tarnowie Podgórnym, k. Poznania i sprzedawane nie tylko w Polsce, ale także w Słowacji, Czechach, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Słowenii, Niemczech, Norwegii i w Szwecji.

Teraz w sklepie TwojePapierosy.pl również oferujemy papierosy Cabinet. Cena wszystkich wyrobów tytoniowych zawsze jest u nas atrakcyjna, a jakość najwyższa.

Papierosy Cabinet – rodzaje, ilość nikotyny, cena, producent

Aktywne filtry

Wyroby tytoniowe to produkty wytwarzane z tytoniu, rośliny z rodziny psiankowatych, której liście są suszone i używane do produkcji papierosów, cygar, fajek, tytoniu do żucia, tytoniu do wypalania czy też fajkowych mieszanek tytoniowych. Wyroby tytoniowe, takie jak papierosy, zawierają tytoń jako główny składnik i są przeznaczone do palenia lub żucia.

Papierosy Cabinet - producent

Papierosy Cabinet to niemiecka marka papierosów obecnie produkowana przez Imperial Tobacco Polska S.A. w Tarnowie Podgórnym, k. Poznania. Papierosy Cabinet zostały wprowadzone w Niemieckiej Republice Demokratycznej (NRD) w 1972 roku i były produkowane przez państwowe przedsiębiorstwa "VEB Tobacco Nordhausen" oraz "Vereinigte Cigarette Factory" z siedzibą w Dreźnie. Przed przejęciem marki przez Reemtsma, miesięczna produkcja wynosiła około 800 milionów papierosów, a udział Gabinetowych na rynku wynosił 33 procent w 1989 roku. Po przejęciu produkcji przez Reemtsma, udział ten spadł poniżej 10 procent w 1990 roku.

Produkcja miała miejsce w Nordhausen do późnych lat 90., kiedy zakład został zamknięty. Produkcja była kontynuowana w siedzibie Langenhagen. Po zjednoczeniu Niemiec Reemtsma zmieniła markę Cabinet, aby dostosować się do zachodnich standardów.

Papierosy Cabinet – rodzaje

Papierosy Cabinet dostępne są jako:

  • Cabinet Red;
  • Cabinet Blue;
  • Cabinet Gold;
  • Cabinet Fresh;
  • Cabinet Spice.

Oferujemy wyłącznie oryginalne papierosy marki Camel. Polecamy też najróżniejsze wyroby tytoniowe, dzięki którym palenie staje się jeszcze przyjemniejsze. Oferujemy m.in. zapalniczki, fajki, lufki i wszystko, co wiąże się z paleniem wyrobów tytoniowych, również cygar czy cygaretek.