Karty aromatyzujące do papierosów

Karty aromatyzujące do papierosów – wkładki zapachowe 

Kulki i wkładki aromatyzujące do papierosów to najlepszy sposób dla wszystkich palaczy poszukujących smakowych papierosów, które zostały wycofane jakiś czas temu. Ich zadaniem jest zmiana aromatu oraz smaku najpopularniejszych pośród wyrobów tytoniowych. Dzięki takim dodatkom można zmienić smak papierosów, aby nie czuć wyłącznie zwykłego tytoniu. Jako że wielu palaczy ceni sobie papierosy mentolowe i smakowe, teraz takie karty aromatyzujące do papierosów oferujemy również w naszym sklepie tytoniowym TwojePapierosy.pl.

Aktywne filtry

Kulki, listki i wkładki aromatyzujące do papierosów – owocowe, mentolowe i miętowe 

Kulki oraz karty aromatyzujące do papierosów to naprawdę dobry pomysł, aby cieszyć się przyjemnym smakiem wyrobu tytoniowego, jeżeli tęsknisz za swoimi ulubionymi mentolowymi lub owocowymi papierosami. Przekonasz się, że to wyroby o bardzo intensywnym smaku oraz wydzielające silniejszą woń niż papierosy smakowe czy mentolowe. W prosty, szybki i bezpieczny sposób zmieniają one smak papierosów. Oczywiście są także w pełni legalne. W sklepie tytoniowym TwojePapierosy.pl oferujemy wyłącznie oryginalne wkłady i kulki aromatyzujące do papierosów.

 

Wkładki zapachowe do papierosów – karty aromatyzujące papierosa 

Wybór kulek i kart do aromatyzowania papierosów jest bardzo szeroki. Dzięki temu każdy palacz znajdzie coś dla siebie. Przede wszystkim wyróżnia się dwie główne kategorie kart aromatyzujących do papierosów, tj.: 

  • miętowe listki do papierosów,
  • owocowe karty do papierosów.

Niezależnie od wyboru efekt zawsze jest taki sam. Podczas palenia papierosa od początku do końca czuć intensywny smak i aromat – owocowy lub mentolowy.

 

Czym zastąpić miętowe papierosy – jakie papierosy zamiast mentolowych? 

Jeżeli chcesz ponownie cieszyć się posmakiem mentolu w ustach podczas palenia, postaw na karty mentolowe do papierosów (listki mentolowe do papierosów). Do wyboru masz m.in. następujące wkładki: 

  • karty mentolowe do papierosów Golden Filter Menthol PREMIUM – podstawowy smak mięty;
  • karty mentolowe do papierosów Golden Filter ICE PREMIUM – intensywniejszy, lodowaty smak mięty.

Podobny wybór dotyczy smakowych wkładek aromatyzujących do papierosów, tj.: 

  • karta aromatyzująca do papierosów Aroma King Ice Mint Lemon – orzeźwiający smak cytryny i mięty;
  • karta aromatyzująca do papierosów Aroma King Blueberry Mint – słodki smak jagody.

 

Jak zrobić miętowe papierosy? 

Żeby cieszyć się smakiem miętowego papierosa, podobnie jak owocowego, procedura stworzenia takiego wyrobu jest bardzo szybka i prosta. Dwie najpopularniejsze metody, aby zaromatyzować papierosy, to wykorzystanie kulek smakowych lub kart aromatyzujących.

 

Miętowe kulki do papierosów 

Owocowe i miętowe kulki do papierosów to dodatki o uniwersalnej wielkości, które można aplikować do papierosów niezależnie od marki. Żeby cieszyć się z mentolowych czy owocowych papierosów, należy wyjąć z opakowania patyczek i zrobić niewielką dziurkę w ustniku (od strony filtra, wzdłuż papierosa na około 1,5 cm). Później wystarczy umieścić na drugim końcu patyczka kulkę i wsunąć ją w otwór. Można też skorzystać ze specjalnych aplikatorów, dzięki którym cały proces jest jeszcze szybszy i prostszy. Ostatnim etapem jest wciśnięcie kulki, podobnie jak przy papierosach smakowych.

 

Miętowe listki do papierosów 

Jeszcze prostsze w użyciu są karty aromatyzujące do papierosów. Owocowe i mentolowe karty do papierosów wystarczy włożyć do otwartej paczki i w zależności od produktu odczekać od 30 minut do 3 godzin. Tyle wystarczy, aby cieszyć się intensywnym aromatem mentolu, mięty czy owoców.

 

Gdzie kupić miętowe papierosy? 

Sprzedaż papierosów mentolowych oraz smakowych, w tym z kapsułą smakową oraz tytoniu smakowego do samodzielnego skręcania papierosów, została zakazana 20 maja 2022 roku. Jednak jak widzisz, raczenie się smakiem papierosów o posmaku mięty, mentolu czy owoców jest w dalszym ciągu jak najbardziej możliwe. Zapoznaj się z ofertą kart aromatyzujących do papierosów w sklepie tytoniowym TwojePapierosy.pl i rozkoszuj się ulubionym smakiem podczas palenia Oferujemy też inne wyroby i akcesoria tytoniowe.