Papierosy MOCNE

Papierosy MOCNE - Mocne (po angielsku „Strong”) to polska marka papierosów, obecnie należąca i produkowana przez Imperial Tobacco Polska S.A. w Tarnowie Podgórnym, k. Poznania.

Papierosy MOCNE – rodzaje, cena, producent, gdzie kupić

No products available yet

Stay tuned! More products will be shown here as they are added.

Papierosy MOCNE - znana w Polsce marka papierosów w naszym sklepie internetowym

Papierosy Mocne to kultowa marka znana w całej Polsce już PRL'u. Klienci chwalą sobie ich smak i aromat i często podkreślają, że to jedyna marka, która smakuje jak prawdziwy tytoń. Papierosy rzeczywiście są wyjątkowo mocne. Pomimo małej gramatury pali się je porównywalnie do papierosów Camel czy Winston.Papierosy MOCNE – producent

Producentem na rynek polski, czeski, słowacki, hiszpański i niemiecki papierosów marki MOCNE jest Imperial Tobacco Polska S.A. w Tarnowie Podgórnym, k. Poznania.

Firma słynie z rzetelnego podejścia do produkcji wyrobów tytoniowych z zachowaniem norm dotyczących ochrony środowiska naturalnego. Wdraża wymogi i normy środowiskowe oraz ich przestrzega. Promuje wykorzystanie materiałów odnawialnych oraz opracowuje opakowania, produkty i sposoby pracy, które są przyjazne środowisku. Nieprzerwanie spełniając przy tym oczekiwania i preferencje konsumenckie klientów.

Ponadto Imperial Tobacco Polska S.A. podkreśla, że podczas produkcji papierosów i innych wyrobów tytoniowych ogranicza ilość produkowanych odpadów, segreguje i ponownie je wykorzystuje, gdy tylko jest to możliwe.Ile nikotyny mają papierosy MOCNE?

Ilość nikotyny w papierosach MOCNE jest różna w zależności od rodzaju wyrobu, np.:

  • papierosy MOCNE – substancje smoliste 15 mg/papieros; nikotyna 1,3 mg/papieros;
  • papierosy MOCNE JASNE – substancje smoliste 10 mg/papieros; nikotyna 1,0 mg/papieros.

Historia dotycząca papierosów MOCNE

Papiersoy Mocne zostały wprowadzone na rynek w latach 50-tych. W różnych wariantach i przez kilka fabryk państwowego monopolu tytoniowego "Wytwórnia Wyrobów Tytoniowych". Na początku lat 90-tych marka została kupiona przez firmę Reemtsma, obecnie filię Imperial Tobacco. Od tego czasu dodano różne opcje konsumenckie, w tym Lights, Menthol i Extra Lights. Oprócz tradycyjnego pakietu miękkiego wprowadzono również pakiet twardy.

Zapraszamy do składania zamówień na jedne z najbardziej znanych w Polsce papierosów – MOCNE. Najwyższa jakość wyrobów tytoniowych i niskie ceny papierosów MOCNE tylko na TwojePapierosy.pl. Mamy też cygara, cygaretki, papierosy elektroniczne i najróżniejsze akcesoria dla palaczy.