Papierosy

Papierosy – tanie papierosy w sklepie online 

"Palę, bo lubię" – wielu palaczy właśnie tak odpowie na pytanie o to, dlaczego palą papierosy. Słusznie, ponieważ nie ulega wątpliwości, że palenie papierosów jest przyjemne. Oddając się paleniu, z każdym papierosem wprowadzamy do swojego organizmu nikotynę, która powoduje uczucie odprężenia. Poza tym paleniu towarzyszą przyjemne okoliczności, czy to chwila odpoczynku w pracy, czy miłe towarzystwo. Jeżeli szukasz dobrych jakościowo wyrobów tytoniowych, w sklepie TwojePapierosy.pl na pewno znajdziesz coś dla siebie. Mamy wszystkie marki, które otwierają każdy ranking papierosów. Przekonaj się, że mamy najlepsze papierosy na rynku!

Podkategorie

 • Papierosy L&M

  Papierosy L&M – rodzaje, ilość nikotyny, cena, producent


  Papierosy L&M to jedne z najpopularniejszych wyrobów tytoniowych na całym świecie. Marka jest znana również w Polsce. Co więcej, między innymi właśnie papierosy tej marki produkuje się w nowoczesnej fabryce w Krakowie. Teraz w sklepie TwojePapierosy.pl również oferujemy papierosy L&M. Cena wyrobów tytoniowych zawsze jest u nas atrakcyjna, a jakość najwyższa. 

 • Papierosy Marlboro

  Papierosy Marlboro – rodzaje, cena, producent, gdzie kupić

  Marlboro to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawanych marek papierosów na świecie. Pierwsze papierosy z logo Marlboro pojawiły się w 1902 roku, kiedy brytyjski przedsiębiorca Philip Morris otworzył filię fabryki w Nowym Jorku. Nazwa została zaczerpnięta od londyńskiej ulicy, przy której mieściła się fabryka Morrisa. Za produkcję papierosów odpowiada firma Philip Morris International.

 • Papierosy Davidoff

  Papierosy Davidoff – rodzaje, cena, producent, gdzie kupić

  Davidoff to bez wątpienia jedna z najbardziej luksusowych marek papierosów. Markę stworzył Zino Davidoff. Dziś papierosy Davidoff dystrybuuje Imperial Tobacco.

  Obok papierosów z logo Davidoff proukowane są inne wyroby tytoniowe, czyli cygara. Oprócz tego są to najróżniejsze i ekskluzywne w branży fajki oraz akcesoria tytoniowe związane z paleniem tytoniu, a także koniaki, kawy, perfumy, zegarki, pióra, oprawki do okularów czy wyroby galanterii skórzanej. Teraz papierosy Davidoff dostępne są również w sklepie TwojePapierosy.pl. 

 • Papierosy Camel

  Papierosy Camel – rodzaje, cena, producent, gdzie kupić

  Trudno znaleźć palacza, który nie zna marki Camel. Można powiedzieć, że jest wręcz przeciwnie i o marce słynnych papierosów słyszał każdy, także ten, kto nie jest miłośnikiem tytoniu i nie raczy się dobrym papierosem o poranku. Bez wątpienia jest to jedna z najstarszych i najbardziej rozpoznawalnych marek papierosów na świecie. Papierosy Camel po raz pierwszy pojawiły się na rynku w 1913 roku dzięki RJ Reynolds Tobacco. Dziś papierosy Camel są w zestawieniu TOP 10 najlepiej sprzedających się wyrobów tytoniowych tego rodzaju. Same papierosy tej marki sprzedają się w ponad 90 krajach na całym świecie, w tym w Polsce.

   

 • Papierosy R-1

  Papierosy R1 – rodzaje, cena, producent, gdzie kupić

  Po papierosy R1 sięgają przede wszystkim kobiety. Są to bowiem wyroby tytoniowe dla palaczy, którzy cenią sobie lekkie papierosy. Za produkcję papierosów R1 odpowiada brytyjska firmę Imperial Tobacco Group, która zajmuje czołowe miejsce wśród największych światowych producentów wyrobów tytoniowych. Dziś marka R1 to jeden z liderów na rynku wśród papierosów light w segmencie premium.

 • Papierosy Gauloises

  Papierosy Gauloises – rodzaje, cena, producent, gdzie kupić

  Francja to nie tylko moda, ale jak się okazuje – również wyroby tytoniowe, w tym papierosy. Wśród tych ostatnich, jeżeli należałoby szukać ich rodowodu nad Sekwaną, wskazać należy na dwa rodzaje papierosów – Gauloises i Gitanes. Można bez żadnego ryzyka stwierdzić, że papierosy Gauloises i Gitanes to najbardziej znane i rozpoznawalne francuskie marki wyrobów tytoniowych tego rodzaju na świecie. Dziś papierosy Gauloises produkuje się również w Polsce, a sam produkt – a jakże – w atrakcyjnych cenach dostępny jest w sklepie TwojePapierosy.pl.

 • Papierosy Vogue

  Papierosy Vogue – rodzaje, cena, producent, gdzie kupić

  Papierosy nie są przeznaczone tylko dla mężczyzn. Jednak z reguły wyroby tytoniowe dla kobiet są lżejsze. Dlatego w ofercie każdej marki można znaleźć lighty czy super lighty. Są też marki, które ze swoją ofertą wychodzą właśnie do płci pięknej. Taką na pewno jest marka papierosów Vogue. Właśnie papierosy Vogue pojawiły się na polskim rynku jako pierwsze, jeżeli wziąć pod uwagę grupę produktów super slim.

 • Papierosy Winston

  Papierosy Winston – rodzaje, cena, producent, gdzie kupić

  Winston to marka papierosów, której nie trzeba szczególnie rekomendować. Papierosy Winston, szczególnie Winston Blue i Winston Red, są dziś znane w kilkudziesięciu krajach świata. Dużą popularnością wśród entuzjastów dobrego tytoniu papierosowego cieszą się one również w Polsce.

 • Papierosy Mars

  Papierosy Mars – rodzaje, cena, producent, gdzie kupić 

  Papierosy Mars są od wielu lat znane na polskim rynku. Wielu palaczy z sentymentem przywołuje chwile, kiedy mogli raczyć się papierosami tej marki. Wprawdzie to kwestia gustu, ale dawne opinie o papierosach Mars były niemal wyłącznie pochlebne. Dziś również wielu miłośników tytoniu chętnie powraca do tych papierosów, szczególnie z uwagi na atrakcyjną cenę.

 • Papierosy Pall Mall

  Papierosy Pall Mall – rodzaje, cena, producent, gdzie kupić 

  W naszej ofercie mamy wiele marek papierosów, których nie musimy przedstawiać entuzjastom palenia. Jedną z nich na pewno jest Pall Mall. Papierosy tej marki są znane na całym świecie. Wystarczy zauważyć, że po raz pierwszy pojawiły się na rynku już w 1899 roku jako papierosy premium. Firma Butler & Butler Company tworzyła je z myślą o klientach z wyższych klas społecznych.

 • Papierosy Cabinet

  Papierosy Cabinet – rodzaje, ilość nikotyny, cena, producent


  Papierosy Cabinet to wyrób tytoniowy w postaci tradycyjnej. Papierosy produkowane są przez Imperial Tobacco Polska S.A. w Tarnowie Podgórnym, k. Poznania i sprzedawane nie tylko w Polsce, ale także w Słowacji, Czechach, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Słowenii, Niemczech, Norwegii i w Szwecji.

  Teraz w sklepie TwojePapierosy.pl również oferujemy papierosy Cabinet. Cena wszystkich wyrobów tytoniowych zawsze jest u nas atrakcyjna, a jakość najwyższa.

 • Papierosy CARO

  Papierosy Caro – rodzaje, cena, producent, gdzie kupić

  Trudno znaleźć palacza, który nie zna marki Caro. Można powiedzieć, że jest wręcz przeciwnie i o marce słynnych papierosów słyszał każdy, także ten, kto nie jest miłośnikiem tytoniu i nie raczy się dobrym papierosem o poranku. Bez wątpienia jest to jedna z najstarszych i najbardziej rozpoznawalnych marek papierosów w Polsce.

 • Papierosy Chesterfield

  Papierosy Chesterfield – rodzaje, cena, producent, gdzie kupić

  Chesterfield to popularna marka papierosów, oferująca różne rodzaje i warianty dla palaczy. Producentem papierosów Chesterfield jest Philip Morris International, Inc. (PMI), wiodąca międzynarodowa firma tytoniowa. Palacze dobrze znają markę papierosów Chesterfield.

   

 • Papierosy Lucky Strike

  Papierosy Lucky Strike – rodzaje, ilość nikotyny, cena, producent

  Lucky Strike to popularna marka papierosów, oferująca różne rodzaje i warianty dla palaczy. Producentem papierosów Lucky Strike jest British American Tobacco (BAT), jedna z największych międzynarodowych firm tytoniowych.

 • Papierosy MOCNE

  Papierosy MOCNE - Mocne (po angielsku „Strong”) to polska marka papierosów, obecnie należąca i produkowana przez Imperial Tobacco Polska S.A. w Tarnowie Podgórnym, k. Poznania.

 • Papiersosy West

  Papierosy West  -  rodzaje, cena, producent, gdzie kupić

  West to marka papierosów oferująca różne rodzaje i warianty dla palaczy. Papierosy marki West są wytwarzane z mieszanki różnych rodzajów tytoniu, które nadają im charakterystyczny smak i aromat.

 • Papierosy LD

  Papierosy LD – rodzaje, ilość nikotyny, cena, producent

  LD to popularna marka papierosów, oferująca różne rodzaje i warianty dla palaczy. Producentem papierosów LD jest JTI, jedna z największych międzynarodowych firm tytoniowych i czwarty producent papierosów w Polsce.

 • Papierosy SOBIESKI

  Papierosy SOBIESKI – rodzaje, ilość nikotyny, cena, producent

  SOBIESKI to popularna w Polsce marka papierosów, oferująca różne rodzaje i warianty dla palaczy. Producentem papierosów SOBIESKI jest British American Tobacco (BAT), jedna z największych międzynarodowych firm tytoniowych. SOBIESKI to polska marka papierosów wprowadzona na rynek w marcu 1994 roku, zawdzięczająca nazwę nazwisku XVII-wiecznego króla Polski.

 • Papierosy Rothmans

  Papierosy Rothmans – rodzaje, ilość nikotyny, cena, producent

  Rothmans (dawniej Viceroy) to popularna marka papierosów, oferująca różne rodzaje i warianty dla palaczy. Producentem papierosów Rothmans pierwotnie był Rothmans International, a od 1998 jest British American Tobacco, czyli międzynarodowe przedsiębiorstwo tytoniowe z siedzibą w Londynie.

 • Papierosy PS

  Papierosy PS (PARKER&SIMPSON) – rodzaje, ilość nikotyny, cena, producent

  PS to znana w Polsce marka papierosów, oferująca różne rodzaje i warianty dla palaczy. Producentem papierosów PS jest Imperial Tobacco Polska S.A. w Tarnowie Podgórnym, k. Poznania. Papierosy PS (skrót od Parker & Simpson) sprzedawane są nie tylko w Polsce, ale także w Słowacji, Czechach, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Słowenii, Niemczech, Norwegii i w Szwecji. Teraz w sklepie TwojePapierosy.pl również oferujemy papierosy PS. Cena wszystkich wyrobów tytoniowych zawsze jest u nas atrakcyjna, a jakość najwyższa.

 • Papierosy KENT

  Papierosy KENT – rodzaje, ilość nikotyny, cena, producent

  KENT to marka papierosów, która jest produkowana przez koncern British American Tobacco (skrót: BAT). Marka papierosów KENT powstała w 1952 roku. Od 1998 roku charakteryzuje się tym, że posiada aktywne filtry węglowe. Papierosy Kent to marka, która cieszy się dużą popularnością na rynku tytoniowym. Teraz w sklepie TwojePapierosy.pl również oferujemy papierosy KENT. Cena wszystkich wyrobów tytoniowych zawsze jest u nas atrakcyjna, a jakość najwyższa.

 • Papierosy RGD

  Papierosy RGD – rodzaje, ilość nikotyny, cena, producent

  Papierosy RGD to nowe wyroby tytoniowe proponowane przez koncern tytoniowy Philip Morris Polska (PM). Marka jest już dobrze znana w Polsce. Papierosy RGD zawierają jakościową mieszankę wyselekcjonowanego tytoniu Burley, Virginia oraz orientalnych tytoni z różnych części świata. Znak towarowy RGD należy do chińskiej firmy Wuhan Tobacco Group. Teraz w sklepie TwojePapierosy.pl również oferujemy papierosy RGD. Cena wyrobów tytoniowych zawsze jest u nas atrakcyjna, a jakość najwyższa.

Jest 140 produktów.

Pokazano 1-140 z 140 pozycji

Aktywne filtry

Co to jest papieros? 

Na pewno doskonale wiesz, czym jest papieros. Jeżeli na ten wyrób tytoniowy spojrzymy z punktu widzenia definicji, przez papieros rozumiemy produkt, który składa się z gilzy (rurka z cienkiej bibułki) oraz mieszanki tytoniowej. W mieszance znajdują się spreparowane liście różnych odmian tytoniu. Różna jest też gilza, ale klasyczna bibułka ma średnicę do 1 cm i długość 85 mm. Jednak w sklepie TwojePapierosy.pl znajdziesz nie tylko klasyczne, ale także długie i cienkie papierosy.

 

Skąd wzięły się e-papierosy? 

Rozwój techniki sprawił, że dużą popularność zaczęły zyskiwać elektroniczne inhalatory nikotyny. To papierosy elektroniczne, w skrócie e-papierosy. Takie urządzenia zasila się specjalną baterią i wyposaża w kartridże z liquidem. Oczywiście papierosy elektroniczne również znajdziesz w naszej ofercie. 

Poza tym oferujemy specjalne podgrzewacze do wkładów tytoniowych (np. papierosy Neo). W takim urządzeniu nie tyle spalasz tytoń, ile jest on podgrzewany. To najważniejsza różnica między klasycznymi papierosami a podgrzewaczami tytoniu.

 

Rodzaje papierosów – papierosy ziołowe, mocne, lekkie, mentolowe, jednorazowe, elektroniczne 

Jako sklep TwojePapierosy.pl naszym celem jest dostarczanie wyrobów tytoniowych dla każdego Klienta. Największą grupę stanowią miłośnicy papierosów. Dlatego przygotowaliśmy bardzo różne papierosy. Są to m.in.:

 

 • papierosy ziołowe i mentolowe,
 • papierosy jednorazowe,
 • wkłady tytoniowe (m.in. papierosy Heets i Neo),
 • papierosy bez nikotyny,
 • papierosy elektroniczne,
 • papierosy mocne i słabe,
 • grube i cienkie papierosy,
 • krótkie i długie papierosy,
 • papierosy różnych marek (m.in. L&M, Marlboro, Davidoff, Camel, R-1, Gauloises, Vogue, Winston, Mars, Pall Mall).

 

Pudełko na papierosy czy eleganckie etui – jaki prezent dla palacza? 

Oferujemy nie tylko papierosy i wyroby tytoniowe. Swoim Klientom przygotowaliśmy też szeroką ofertę akcesoriów tytoniowych. Wśród nich są to między innymi produkty znakomicie nadające się na prezent. Takim może być na przykład elegancka zapalniczka. Możesz pójść krok dalej i wybrać: 

 • eleganckie etui na papierosy ze stali nierdzewnej,
 • ekskluzywne pudełko na papierosy.

Przekonasz się, że taki drobny upominek może być doskonałym prezentem dla każdego prawdziwego mężczyzny, który lubi raczyć się smakiem dobrego tytoniu.

 

Papierosy – rezerwacja online w sklepie TwojePapierosy.pl 

Jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie znajdziesz papierosy dla siebie. Pamiętaj, że w sklepie TwojePapierosy.pl oferujemy wyłącznie oryginalne wyroby tytoniowe, w tym markowe papierosy. Teraz możesz je kupić online, bez konieczności wychodzenia z domu. Zrobisz to z poziomu komputera, smartfona lub innego urządzenia z dostępem do sieci. 

Zakupy online w sklepie TwojePapierosy.pl są wygodne, komfortowe i tanie. Przygotowaliśmy bardzo szeroką gamę opcji wysyłki oraz płatności. Wszystko po to, aby każdy z naszych Klientów mógł dokonać zakupu na optymalnych dla siebie warunkach i dopasowując go do swoich potrzeb.