Papierosy RGD

Papierosy RGD – rodzaje, ilość nikotyny, cena, producent

Papierosy RGD to nowe wyroby tytoniowe proponowane przez koncern tytoniowy Philip Morris Polska (PM). Marka jest już dobrze znana w Polsce. Papierosy RGD zawierają jakościową mieszankę wyselekcjonowanego tytoniu Burley, Virginia oraz orientalnych tytoni z różnych części świata. Znak towarowy RGD należy do chińskiej firmy Wuhan Tobacco Group. Teraz w sklepie TwojePapierosy.pl również oferujemy papierosy RGD. Cena wyrobów tytoniowych zawsze jest u nas atrakcyjna, a jakość najwyższa.

Papierosy RGD – rodzaje, ilość nikotyny, cena, producent

No products available yet

Stay tuned! More products will be shown here as they are added.

Papierosy RGD - dobra cena w sklepie TwojePapierosy.pl?

Papierosy RGD to nowa oferta wyrobów tytoniowych proponowana przez koncern tytoniowy Philip Morris Polska (PM). Marka ta zdobyła już duże uznanie w Polsce. Papierosy RGD charakteryzują się jakościową mieszanką starannie wyselekcjonowanych tytoni: Burley, Virginia oraz orientalnych, pochodzących z różnych zakątków świata. Znak towarowy RGD jest własnością chińskiej firmy Wuhan Tobacco Group. Od teraz również w sklepie TwojePapierosy.pl możemy zaproponować papierosy RGD. Nasza oferta zawsze cechuje się atrakcyjną ceną i najwyższą jakością wyrobów tytoniowych. Warianty papierosów RGD dostępne na rynku to: Flame, Sea, Land i Wind.

Papierosy RGD – rodzaje:

  • RGD Blue;
  • RGD SS Blue;
  • RGD Red;
  • RGD SS BRIGHT;
  • RGD SS PINK;
  • True Taste Red, True Taste Blue;
  • Link Forward 2 IN 1.

Oferta papierosów marki RGD jest więc naprawdę bardzo szeroka i każdy miłośnik wyrobów tytoniowych znajdzie tutaj coś dla siebie.

Papierosy RGD – producent

Papierosy RGD są produkowane przez koncern tytoniowy Philip Morris Polska (PM). Marka RGD należy do chińskiej firmy Wuhan Tobacco Group, która współpracuje z Philip Morris w produkcji i dystrybucji tych wyrobów tytoniowych. Papierosy RGD zawierają starannie wyselekcjonowane mieszanki tytoniowe, w tym odmiany Burley, Virginia i orientalne, zapewniające charakterystyczny smak i aromat tych papierosów.

Papierosy RGD – gdzie produkowane są papierosy tej marki?

Zadając sobie pytanie, z jakiego kraju pochodzą papierosy RGD, nie należy wskazywać na Stany Zjednoczone. Ich produkcja odbywa się w zakładach w Polsce.

Ile kosztuje RGD?

Cena papierosów RGD może być różna w zależności od kraju, regionu i punktu sprzedaży. W Polsce cena papierosów RGD zależy również od opakowania (liczby sztuk w paczce). W sklepach internetowych, cena paczki papierosów RGD zwykle mieści się w przedziale od około 12 złotych do 16 złotych za paczkę. Jednakże ceny mogą się różnić, więc zawsze warto sprawdzić aktualne oferty sklepów tytoniowych lub hurtowni tytoniowych w celu uzyskania dokładnych informacji na temat cen papierosów RGD.

Decydując się na papierosy RGD, cena za paczkę będzie niższa przy zakupie kartonu, który mieści 10 ramek (paczek). W sklepie TwojePapierosy.pl oferujemy bardzo niskie ceny i wyłącznie oryginalne papierosy RGD.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i składania zamówień na papierosy RGD w sklepie TwojePapierosy.pl! Polecamy też najlepsze na rynku akcesoria tytoniowe