IQOS

IQOS – urządzenie do podgrzewania tytoniu Heets 

Raczenie się tytoniem nie sprowadza się już tylko do palenia papierosów. W sklepie TwojePapierosy.pl swoim Klientom oferujemy wyłącznie oryginalne papierosy najlepszych marek, ale też idziemy z duchem czasu i oferujemy coś więcej. Dlatego w sprzedaży posiadamy również wkłady tytoniowe, w tym najpopularniejsze na rynku kartridże – marki Heets. Oczywiście mamy też urządzenia do podgrzewania tytoniu. Dzięki podgrzewaczom IQOS palenie stanie się jeszcze przyjemniejsze.

No products available yet

Stay tuned! More products will be shown here as they are added.

Urządzenie do podgrzewania tytoniu – IQOS 

IQOS jest niewielkim urządzeniem dedykowanym do podgrzewania wkładów tytoniowych. To specjalne kartridże, które można wyłącznie podgrzewać w specjalnych urządzeniach. Spalanie wkładu w podgrzewaczu odbywa się bez wytwarzania dymu i popiołu. 

Sam podgrzewacz IQOS to urządzenie z wbudowanym akumulatorem ładowanym w przenośnej ładowarce za pomocą kabla USB. W odróżnieniu od palenia zwykłych papierosów, w urządzeniu dochodzi tylko do podgrzania tytoniu, a użytkownik inhaluje się wytwarzanym aerozolem. Palacz raczy się tylko nikotyną i zapachem wybranego wkładu. Natomiast do jego płuc nie trafiają substancje smoliste.

 

Co jest zdrowsze – IQOS czy papierosy? 

Technologia podgrzewania wkładów papierosowych jest wciąż stosunkowo młoda, znacznie nowsza na przykład od papierosów elektronicznych. Dlatego badania i porównania palenia papierosów do podgrzewania kartridży tytoniowych wciąż są w toku. Jednak wiele z nich już teraz wskazuje, że raczenie się wkładami poprzez IQOS jest zdrowsze. Wynika to między innymi z faktu, że urządzenie tylko podgrzewa nabój z tytoniem. 

Jako że wkład nie jest spalany, podczas użytkowania wydziela się znacznie mniejsza liczba substancji toksycznych i kancerogennych. Z jednej strony użytkownik dostarcza do organizmu nikotynę, z drugiej – do płuc nie przedostają się substancje smoliste, co ma miejsce podczas tradycyjnego spalania papierosów.

 

Czy warto palić IQOS – zalety: 

  • podgrzewanie wkładów jest zdrowsze niż palenie papierosów;
  • urządzenie IQOS ładnie wygląda i dobrze leży w dłoni;
  • podgrzewacz jest łatwy w obsłudze;
  • bateria urządzenia wystarcza na podgrzanie około 20 wkładów;
  • wkłady mają tytoniowy smak i przypominają papierosa;
  • system niweluje niekorzystne skutki palenia związane ze smrodem i dymem.

 

Ile kosztuje papieros IQOS? 

W sklepie TwojePapierosy.pl staramy się oferować naszym Klientom wyłącznie oryginalne produkty od renomowanych i sprawdzonych marek. Dlatego w swojej ofercie mamy najlepsze papierosy, cygara, cygaretki czy wkłady tytoniowe. Jednocześnie chcemy, aby dostęp do wysokiej jakości produktów miał każdy z naszych Klientów, a więc oferujemy je w atrakcyjnych cenach. 

To samo dotyczy podgrzewczy IQOS. W jednym miejscu zebraliśmy wiele różnych urządzeń do podgrzewania wkładów tytoniowych. Dzięki temu jesteśmy pewni, że każdy z naszych Klientów znajdzie urządzenie IQOS adekwatne do swoich potrzeb, wymagań i możliwości finansowych. Ceny podgrzewczy IQOS rozpoczynają się już od ok. 50 złotych za sztukę.