Podgrzewacze do tytoniu

Podgrzewacze do tytoniu – rodzaje, ceny, ranking

Spalanie tytoniu to tylko jedna z form raczenia się nikotyną. Tytoń i nikotynę możesz zażywać też w inny sposób, również z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, w tym poprzez e-papierosy. Taką możliwość dają także podgrzewcze do tytoniu. Teraz takie urządzenia znajdziesz również w sklepie TwojePapierosy.pl. Sprawdź naszą ofertę na podgrzewcze do tytoniu. To urządzenia, które podgrzewają tytoń znajdujący się w specjalnych wkładach. Cały proces zachodzi bezpośrednio w urządzeniu, bez użycia zapalniczek i zapałek, które są niezbędne do podpalania cygar, cygaretek czy papierosów.

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Podgrzewacze tytoniu – rodzaje 

Podgrzewcze do tytoniu cieszą coraz większą popularnością, dlatego takich urządzeń na rynku jest coraz więcej. Same podgrzewacze z zasady działają bardzo podobnie, aczkolwiek różny jest czas podgrzewania wkładu do właściwej temperatury. Różna jest też wydajność urządzeń, dlatego w przypadku najpopularniejszych podgrzewczy do tytoniu marki Glo wyróżnia się m.in.: 

  • wyjątkowy i wydajniejszy podgrzewacz do tytoniu gloTM Hyper X2 New Heating Technology dostępny w siedmiu kolorach;
  • podgrzewacz tytoniu gloTM hyper+ UNIQ NHT, który daje możliwość personalizacji poprzez wymienne panele boczne (dostępny w kolorze białym, czarnym, niebieskim i złotym).

 

Podgrzewacze tytoniu: czym się różnią? 

Jak już zauważyliśmy, podgrzewcze do tytoniu mogą różnić się technologią, wyglądem i czasem podgrzewania wkładu do właściwej temperatury, tj.: 

  • wersja STANDARD – podgrzanie wkładu do właściwej temperatury zajmuje 20 sekund, a korzystanie z wkładu trwa 4 minuty;
  • wersja BOOST – podgrzanie wkładu do właściwej temperatury zajmuje 15 sekund, a korzystanie z wkładu trwa 3 minuty.

 

Podgrzewacze tytoniu – opinie 

Obecnie podgrzewacze tytoniu opinie mają coraz lepsze. To w pełni zrozumiałe, bo popularność takich produktów szybko rośnie i są one doskonałą alternatywą dla tradycyjnych papierosów. Poza tym podgrzewanie tytoniu jest uważane za zdrowsze niż spalanie. 

Na przykład w urządzeniach Glo zastosowano technologię indukcyjną. Podgrzewacz generuje pole magnetyczne, które podnosi temperaturę w metalowej komorze. Wkład tytoniowy znajdujący się w środku ulega podgrzaniu, co skutkuje uwalnianiem smaku tytoniu. Same wkłady również są bardzo różne i nie tylko tradycyjne, ale również smakowe, w tym mentolowe.

 

Podgrzewacz tytoniu – cena 

W sklepie TwojePapierosy.pl oferujemy wyłącznie oryginalne podgrzewcze tytoniowe z oferty najlepszych producentów. Jednocześnie to podgrzewcze do tytoniu dostępne w atrakcyjnych cenach, tj.: 

  • Glo™ Hyper X2 Black Starter – 49,00 zł;
  • GLO Hyper + UNIQ (Blue, Gold, White, Black) – 39,00 zł;
  • IQOS KIT STELLAR GREY 3 DUO – 99,00 zł;
  • LIL SOLID 2.0 COSMIC (Blue, Grey) – 49,00 zł.

 

Podgrzewacz do tytoniu online w promocyjnych cenach 

Jesteśmy pewni, że w ofercie sklepu TwojePapierosy.pl znajdziesz najlepsze podgrzewcze do tytoniu, które tylko teraz oferujemy w promocyjnych cenach. Wszystkie produkty i wyroby tytoniowe z naszej oferty zamówisz online, a my w ekspresowym tempie dostarczymy je pod Twoje drzwi. Wypróbuj nową technologię raczenia się nikotyną i skorzystaj z promocji na podgrzewcze i wkłady tytoniowe od najlepszych.