Wkłady tytoniowe Heets

Wkłady tytoniowe Heets – producent, smaki, cena 

Entuzjaści tytoniu nie muszą dziś ograniczać się wyłącznie do zwykłych papierosów. Jeżeli ich palenie nie sprawia im przyjemności, mogą pójść krok dalej i raczyć się smakiem prawdziwego tytoniu dzięki jego podgrzewaniu. Służą temu specjalne podgrzewacze. Należą do nich m.in. urządzenia IQOS produkowane przez firmę Philip Morris International. Różnica polega na tym, że jak sama nazwa wskazuje, w podgrzewaczach tytoń jest tylko podgrzewany, a nie spalany. Ma to swoje korzyści smakowe i zdrowotne. Oprócz specjalnego urządzenia konieczne są wkłady tytoniowe Heets, które – a jakże – dostępne są również w ofercie sklepu TwojePapierosy.pl.

Wkłady tytoniowe Heets – producent, smaki, cena

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Co to są papierosy Heets (wkłady Heets)? 

Papierosy Heets to tak naprawdę wkłady tytoniowe do podgrzewania. To szansa na zupełnie inne doświadczenia w obszarze raczenia się tytoniem. Jego podgrzewanie uwalnia bowiem prawdziwy smak tytoniu. To wszystko bez dymu, popiołu i nieprzyjemnego zapachu, jaki towarzyszy spalaniu papierosów. 

Oprócz tego miłośnik tytoniu odnosi korzyści zdrowotne. Podczas podgrzewania tytoniu może on raczyć się jego smakiem i odczuwa działanie nikotyny. Natomiast do płuc palacza nie przedostają się substancje smoliste.

 

Wkłady tytoniowe Heets – czym są? 

Wkłady papierosowe Heets to innowacyjna formuła i nowoczesna technologia, a to wszystko w połączeniu z wysokiej jakości tytoniem. Tytoń znajdujący się we wkładach jest przygotowywany specjalną metodą. Jego liście są mielone na proszek, po czym formowane w arkusze, karbowane i przekształcane w korek. Właśnie ten korek w połączeniu z innymi elementami tworzy innowacyjny produkt, jakim jest wkład tytoniowy Heets. 

Jeden wkład Heets wystarczy na 14 zaciągnięć. Producent zaleca, aby dłużej i delikatniej raczyć się papierosem w tej formie, a zwiększy to satysfakcję smakową użytkownika. To możliwe, ponieważ wkład tytoniowy Heets można podgrzewać nawet przez 6 minut.

 

Wkłady papierosowe Heets – rodzaje wkładów: jakie są smaki Heets i co oznaczają kolory? 

Dużą zaletą papierosów w tej formie jest też bogactwo smaków. Jeżeli zwrócimy uwagę na wkłady tytoniowe Heets, rodzaje i warianty dostępne w sprzedaży są bardzo różne.

wkłady Heets

   
Heets wkłady w sklepie online - Heets rodzaje wkładów - sprawdź!

W sklepie TwojePapierosy.pl swoim Klientom chcemy zaoferować możliwie jak najszerszy wybór. Dlatego w jednym miejscu zebraliśmy aż kilkanaście różnych smaków wkładów Heets. Warianty smakowe najłatwiej rozpoznać po kolorze opakowania. Poniżej podpowiadamy co oznaczają kolory wkładów Heets dla wybranych smaków, tj.: 

  • Heets Bronze Selection (brązowy) – o intensywnym aromacie tytoniowym podobnym do cygaretek;
  • Heets Sienna Selection (czerwony) – o mocnym smaku tytoniu;
  • Heets Amber Selection (pomarańczowy) – o intensywnym smaku z nutą orzechów;
  • Heets Yellow Selection (żółty) – o delikatnym smaku z nutą cytrusów;
  • Heets Turquoise Selection (turkusowy) – o smaku mentolu;
  • Heets Blue Selection (ciemnoniebieski) – o smaku bardzo mocnej mięty;
  • Heets Green Selection (ciemnozielony) – o intensywnym smaku mentolu;
  • Heets Kelly Selection (jasnozielony) – o silnym smaku mentolowo-limonkowym;
  • Heets Sienna Caps (błękitny) – wkład tytoniowy z przełączaną kapsułką mentolową.

Niezależnie od wariantu smakowego każdy kartridż ma taką samą zawartość nikotyny wynoszącą 0,5 mg na wkład papierosowy.

 

Ile kosztuje Heets? - cena w sklepie internetowym

W sklepie TwojePapierosy.pl jesteśmy otwarci na nowe technologie, dlatego swoim Klientom oferujemy między innymi elektroniczne papierosy. W związku z tym w naszej ofercie musiały znaleźć się także innowacyjne wkłady tytoniowe Heets. Zawsze są to oryginalne wkłady papierosowe dostępne w atrakcyjnej cenie. 

Jedno opakowanie wkładów, które przypomina paczkę papierosów, kosztuje 15,50 zł. Dlatego za cały karton 10 paczek należy zapłacić zaledwie 155 zł. To atrakcyjna cena, jeżeli zauważyć, że wkłady Heets mogą w pełni zastąpić klasyczne papierosy. Zapraszamy też do zapoznania się z ofertą urządzeń IQOS do podgrzewania wkładów.