SASZETKI NIKOTYNOWE

Saszetki z nikotyną – czym są i jak działają? 

W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się alternatywy dla tradycyjnego palenia papierosów. Mowa o podgrzewaczach do tytoniu z wkładami oraz elektronicznych papierosach. Kolejną alternatywą są saszetki z nikotyną. Jeżeli chcesz nabyć oryginalne saszetki nikotynowe, jesteś we właściwym miejscu. W sklepie TwojePapierosy.pl oferujemy markowe saszetki z nikotyną, w tym od renomowanej firmy VELO.

Aktywne filtry

Czym są saszetki nikotynowe i jak ich używać? 

Jak wspomnieliśmy, saszetki z nikotyną to alternatywa dla klasycznych papierosów, ale też innych innowacyjnych wyrobów tytoniowych. Plusem saszetek nikotynowych jest to, że nie trzeba ich podpalać ani nawet podgrzewać, jak wygląda to w przypadku papierosów, podgrzewczy czy e-papierosów. 

Saszetkę z nikotyną wystarczy włożyć do ust i poczekać aż zawarta w niej nikotyna zacznie przedostawać się do jamy ustnej. Jest to możliwe, ponieważ saszetki nikotynowe są wykonane z przepuszczalnych włókien (np. wiskozowych).

 

Saszetki z nikotyną – rodzaje 

Podobnie jak w przypadku papierosów, liquidów czy wkładów tytoniowych, również saszetki nikotynowe występują w wielu rodzajach. Dobrym przykładem są tutaj saszetki z nikotyną VELO czy Snus. Różnią się one od siebie między innymi: 

  • smakiem (np. saszetki nikotynowe VELO to smaki Berry Frost, Polar Mint, Freeze, Ice Cool);
  • zawartością nikotyny (np. saszetki nikotynowe 50 mg, 20 mg, 15 mg, 8 mg itp.);

 

Jak działa saszetka nikotynowa? 

Zasada działania saszetek z nikotyną jest bardzo prosta. Znajduje się w nich biały proszek, który uwalnia się po włożeniu saszetki do ust. Nie wymaga to żadnej dodatkowej ingerencji. Po włożeniu saszetki nikotyna zacznie uwalniać się do organizmu.

 

Jak się używa saszetek nikotynowych? 

Korzystanie z saszetek jest znacznie wygodniejsze i prostsze niż palenie papierosów, a nawet e-papierosów czy wkładów tytoniowych, które podgrzewa się w specjalnych urządzeniach. Jako że saszetki nikotynowe wystarczy włożyć do ust pod dolną lub górną wargę, można je stosować w dowolnym miejscu, w tym w pracy i innych miejscach publicznych. Użycie saszetki z nikotyną jest banalnie proste i poradzi sobie z tym każdy użytkownik.

 

Saszetki nikotynowe – opinie 

Opinie o saszetkach z nikotyną są w dużej mierze pozytywne. To oczywiste, bo jest to znakomita alternatywa dla innych wyrobów tytoniowych. Przede wszystkim w saszetkach nikotynowych znajduje się wyłącznie nikotyna, bez tytoniu. Dzięki temu saszetki nikotynowe nie barwią zębów, nie muszą być również przechowywane w specjalny sposób. Jednocześnie nie ma tutaj uporczywego dymu, a więc i szkodliwych substancji, które są w nim zawarte. Saszetki zawierają w sobie wyłącznie nikotynę.

 

Saszetki nikotynowe – cena w sklepie TwojePapierosy.pl 

W sklepie TwojePapierosy.pl swoim Klientom oferujemy najlepsze saszetki nikotynowe. Przede wszystkim są to saszetki z nikotyną marki VELO. To znakomity i popularny wyrób w tej kategorii produktów, który dodatkowo teraz jest dostępny w atrakcyjnej cenie, tj.: 

  • saszetki z nikotyną VELO 10 mg – 80,00 zł;
  • saszetki z nikotyną VELO 6 mg – 72,50 zł;
  • saszetki z nikotyną VELO-X Freeze 15 mg – 80,00 zł;
  • saszetki z nikotyną VELO-X Freeze 20 mg – 80,00 zł.

W jednym miejscu zebraliśmy bardzo różne saszetki nikotynowe. Mamy tutaj saszetki o różnym smaku i poziomie mocy. Dzięki temu każdy z naszych Klientów znajdzie saszetki z nikotyną w sam raz dla siebie, które będą odpowiadać mu smakiem i zawartością nikotyny (słabe, normalne, mocne, ekstremalnie mocne).