Popularne produkty - wyroby tytoniowe

Wyroby tytoniowe – sklep z wyrobami tytoniowymi TwojePapierosy.pl 

Jeżeli interesują Cię wyroby tytoniowe, jesteś we właściwym miejscu. Sklep TwojePapierosy.pl to wiele takich produktów zebranych w jednym miejscu. Jesteśmy sklepem o szerokiej ofercie, który oferuje wyłącznie w 100% oryginalne wyroby tytoniowe na rynku. Wszystko dzięki współpracy z największą hurtownią wyrobów tytoniowych w kraju. Sprawdź naszą ofertę, a na pewno znajdziesz tutaj najlepsze papierosy i inne wyroby tytoniowe, które teraz kupisz online przez Internet – w niskiej cenie i nie wychodząc z domu!

Aktywne filtry

Wyroby tytoniowe – definicja, rodzaje 

Myślisz: wyroby tytoniowe, mówisz: papierosy. Słusznie, ponieważ nie ulega wątpliwości, że to właśnie papierosy są najpopularniejszym produktem w tej kategorii. Jednak z definicji wyroby tytoniowe mogą być bardzo różne. Są to więc m.in.: 

 • papierosy,
 • cygara i cygaretki,
 • tytoń do samodzielnego skręcania,
 • tytoń do fajek i fajek wodnych,
 • tabaka,
 • tytoń do żucia,
 • tytoń do ssania lub wciągania przez nos.

 

Nowatorskie wyroby tytoniowe – czy e–papierosy to wyroby tytoniowe? 

Teraz z wiele tych wyrobów tytoniowych znajdziesz również w sklepie TwojePapierosy.pl. Jednocześnie idziemy z duchem czasu i oferujemy m.in. wkłady tytoniowe do podgrzewczy czy e-papierosy, w tym jednorazowe papierosy elektroniczne. W świetle prawa e-papieros nie jest wyrobem tytoniowym, ale doskonale rozumiemy, jak dużą popularnością takie produkty cieszą się wśród społeczeństwa. Teraz dostaniesz je również u nas.

 

Producent wyrobów tytoniowych – kim jest i jakim podlega ustawom? 

Żeby produkować wyroby tytoniowe, wcześniej należy dokonać wpisu do rejestru producentów wyrobów tytoniowych. Działalność w tym obszarze mogą prowadzić przedsiębiorcy, którzy nie byli karani za przestępstwa przeciwko mieniu i wiarygodności dokumentów. Wpis jest płatny, a opłata skarbowa za rejestrację w rejestrze w 2022 roku kosztuje 11 610 zł. Następnie w toku produkcji firma może być kontrolowana przez organy powołane przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. 

Wytwarzanie wyrobów tytoniowych bez wpisu do rejestru podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności lub nawet więzienia do roku. W przypadku wyrobów tytoniowych znacznej wartości kara pozbawienia wolności jest 2-krotnie wyższa. Jeżeli to stałe źródło dochodu przedsiębiorcy maksymalnie grozi za to kara pozbawienia wolności do 3 lat.

 

Wyroby tytoniowe – producenci wyrobów tytoniowych w Polsce 

Produkcję wyrobów tytoniowych w Polsce zdominowały cztery koncerny, tj.: 

 • Philip Morris Polska,
 • British American Tobacco Polska,
 • Japan Tobacco International Polska,
 • Imperial Tobacco Polska.

Łącznie wszystkie powyższe koncerny odpowiadają za produkcję 99% wyrobów tytoniowych w Polsce.

 

Hurtownia wyrobów tytoniowych – gdzie można kupić wyroby z tytoniu i w jakich cenach? 

Zakupy przez Internet to nie tylko komfort i wygoda, ale również atrakcyjne ceny. Przekonasz się o tym, jeżeli zapoznasz się z ofertą sklepu z wyrobami tytoniowymi TwojePapierosy.pl. Oferujemy wyłącznie oryginalne papierosy i inne wyroby tytoniowe. To naprawdę tanie produkty, które mają atrakcyjny stosunek ceny do jakości. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i składania zamówień. Dajemy dużą dowolność w wyborze płatności i opcji wysyłki. Zobowiązujemy się też do natychmiastowej realizacji zamówienia. Jesteśmy legalnym przedsiębiorstwem z koncesją na sprzedaż wyrobów tytoniowych.