Papierosy Winston

Papierosy Winston – rodzaje, cena, producent, gdzie kupić

Winston to marka papierosów, której nie trzeba szczególnie rekomendować. Papierosy Winston, szczególnie Winston Blue i Winston Red, są dziś znane w kilkudziesięciu krajach świata. Dużą popularnością wśród entuzjastów dobrego tytoniu papierosowego cieszą się one również w Polsce.

Papierosy Winston – rodzaje, cena, producent, gdzie kupić

Aktywne filtry

Papierosy Winston - klasyczne papierosy

Markę Winston stworzyła firma R. J. Reynolds Tobacco Company. To ten sam brand, który odpowiada m.in. za dobrze znane i cenione papierosy Camel. Początkowo papierosy Winston, które na rynku pojawiły się w 1954 roku, były najlepiej sprzedającym się wyrobem tytoniowym w Stanach Zjednoczonych. Później zaczęły trafiać w gusta palaczy na całym świecie. Jako ciekawostkę warto dodać, że marka reklamuje się mottem "Winston smakuje tak, jak powinien smakować papieros". 

Dziś wciąż jest to jedna z popularniejszych marek świata w kategorii sprzedawanych papierosów, tak w Stanach Zjednoczonych, jak i poza USA. Obecnie marka Winston należy do spółki Japan Tobacco International (JTI).

 

Jakie są Winstony?

Tytoń papierosowy Winston jest produkowany wyłącznie ze szlachetnych gatunków tytoni. Palaczy przekonuje on korzennym i dojrzałym smakiem. Dlatego papierosy Winston to harmonijnie dobrane tytonie i ekstrawagancki dymny smak papierosów, a to wszystko przy dość ograniczonej zawartości substancji smolistych oraz nikotyny.

 

Papierosy Winston – rodzaje 

Winston przygotował bardzo szeroką ofertę papierosów. W ofercie marki znaleźć można różnie skomponowane mieszanki tytoniowe. Coś dla siebie znajdzie tutaj miłośnik klasycznych papierosów – z mniejszą i nieco większą zawartością nikotyny. Po wycofaniu z europejskiego rynku papierosów smakowych obecnie Winston oferuje w Polsce następujące rodzaje wyrobów tytoniowych w tej formie: 

 • papierosy Winston Red (grube King Size 84 mm, klasyczne papierosy mocne) i Winston Red 100 (cienkie setki, 100 mm);    
 • papierosy Winston Blue (grube King Size 84 mm, klasyczne papierosy light) i Winston Blue 100 (cienkie setki, 100 mm);
 • papierosy Winston Green (grube King Size 84 mm, papieros z posmakiem mentolu) i Winston Green 100 (cienkie setki, 100 mm);
 • papierosy Winston Platinum (grube King Size 84 mm, klasyczny papieros cienki superlight) i Winston Platinum 100 (cienkie setki, 100 mm);
 • papierosy Winston Super Line (Option – klasyczny light cienki z posmakiem mentolu, Blue – klasyczny light cienki, Green – papieros z posmakiem mentolu; Platinum – klasyczny cienki superlight).

 

Gdzie można kupić papierosy Winston? 

Teraz oryginalne papierosy Winston są dostępne także w sklepie TwojePapierosy.pl. W jednym miejscu zebraliśmy wszystkie dostępne w naszym kraju papierosy tej marki. 

Dlatego w naszym sklepie coś dla siebie znajdą palacze, którzy lubią raczyć się mocniejszymi papierosami, ale także tymi słabszymi, za jakimi rozglądają się przede wszystkim kobiety i okazjonalni entuzjaści tytoniu. W największych ilościach sprzedają się najpopularniejsze: 

 • papierosy Winston czerwone (Red) – substancje smoliste: 10 mg/papieros; nikotyna: 0,8 mg/papieros;
 • papierosy Winston niebieskie (Blue) – substancje smoliste: 8 mg/papieros; nikotyna: 0,6 mg/papieros.

W swojej ofercie mamy także papierosy Winston zielone (Red), srebrne (Platinum) i kilka rodzajów z kategorii Winston Super Line. Polecamy też tytoń papierosowy Winston, a skoro tak – również gilzy i nabijarki.

 

Ile kosztuje papierosy Winston? 

W sklepie TwojePapierosy.pl dbamy o to, aby nasi Klienci mieli dostęp do najlepszych papierosów na świecie i mogli nabyć je w atrakcyjnej cenie. W przypadku papierosów Winston cena za ramkę (paczkę) i karton jest następująca: 

 • papierosy Winston Red i Winston Red 100 – cena za paczkę 14,99 zł (pakiet 149,90 zł);
 • papierosy Winston Blue i Winston Blue 100 – cena za paczkę 14,99 zł (pakiet 149,90 zł);
 • papierosy Winston Green i Winston Green 100 – cena za paczkę 14,99 zł (pakiet 149,90 zł);
 • papierosy Winston Super Line Option, Blue, Green, Platinum – cena za paczkę 14,99 zł (karton 149,90 zł).

Najprawdopodobniej to najniższa cena na rynku. Polecamy tanie, a przy tym wysokiej jakości papierosy Winston. Zapraszamy też do zapoznania się z innymi wyrobami tytoniowymi i akcesoriami dostępnymi w sklepie TwojePapierosy.pl.