Wkłady tytoniowe NEO

Wkłady tytoniowe NEO

Papierosy NEO to wkłady tytoniowe do podgrzewania. To szansa na zupełnie inne doświadczenia w obszarze raczenia się tytoniem. Jego podgrzewanie uwalnia bowiem prawdziwy smak tytoniu. Wkłady tytoniowe NEO do papierosów elektronicznych są już dostępne w twojepapierosy.pl.

Wkłady tytoniowe Neo – producent, smaki, cena

Aktywne filtry

Wkłady tytoniowe Neo – producent, smaki, cena 

Tradycyjne palenie papierosów to tylko jedna z wielu opcji, jaką mają entuzjaści nikotyny. Dużą popularnością cieszą się papierosy elektroniczne. Coraz większe zainteresowanie budzą także wkłady tytoniowe, które należy podgrzewać w specjalnych urządzeniach. Takim akcesorium jest podgrzewacz tytoniu Glo. To urządzenie, w którym podgrzewa się wkłady tytoniowe Neo. Oczywiście teraz dostępne także w sklepie TwojePapierosy.pl.

 

Co to są papierosy Neo? 

Papierosy Neo, a w zasadzie wkłady tytoniowe tej marki mogą być używane tylko z urządzeniem Glo. Różnica między paleniem zwykłych papierosów a wkładów Neo polega na tym, że wkłady tytoniowe są podgrzewane, a nie spalane. 

To ogromna i zasadnicza różnica. Dzięki temu podczas podgrzewania powstaje mniej zapachu, który nie osiada m.in. na ubraniach. Nie ma też popiołu, a co jest istotne – podczas podgrzewania wytwarza się nawet o 95% mniej substancji szkodliwych w porównaniu z tradycyjnym spalaniem papierosów.

 

Wkłady tytoniowe Neo – czym są? 

Wkłady tytoniowe Neo są więc doskonałą alternatywą dla tradycyjnego spalania papierosów. To innowacyjna technologia. Co więcej, w urządzeniu Glo można spalać nawet do trzech wkładów z rzędu. Każdy podgrzewacz tytoniu ma dwa tryby, które pozwalają z innym natężeniem kontrolować moc smaku wkładu Neo, tj.: 

 • STANDARD,
 • BOOST.

Każda paczka wkładów papierosowych Neo jest podobna do ramki zwykłych, tradycyjnych papierosów. W jednej paczce znajduje się 20 papierosów Neo.

 

Jakie są smaki NEO i co oznaczają kolory Neo? 

Podobnie jak w przypadku wkładów tytoniowych Heets, również w przypadku papierosów Neo do wyboru jest wiele różnych smaków tych wyrobów tytoniowych. W sklepie TwojePapierosy.pl oferujemy m.in. następujące wkłady tytoniowe i smaki Neo: 

 • Neo Dark Tobacco – o smaku tytoniu z domieszką nut drzewnych;
 • Neo Gold Tobacco – o smaku klasycznego tytoniu;
 • Neo Green Click – dają możliwość wyzwolenia smaku chłodzącego orzeźwienia z nutą mięty;
 • Neo Arctic Blue Click – dają możliwość wyzwolenia odczucia mroźnego mentolu lub miętowej nuty;
 • Neo Ice Click – o smaku mięty z nutą słodyczy po wciśnięciu kuleczki;
 • Neo Scarlet Click – po wciśnięciu kuleczki o posmaku nuty czerwonych owoców;
 • Neo Terracotta Tobacco – o smaku tytoniu z owocowym posmakiem;
 • Neo Sunset Click – z kapsułką, po której wciśnięciu pojawia się posmak ananasa;
 • Neo Violet Click – z możliwością wyzwolenia smaku jagody;
 • Neo Summer Yellow Click – z dwiema kuleczkami, które uwalniają nutę słodkiego melona (zielona kuleczka) lub tropikalnych owoców (żółta kuleczka).

 

Ile kosztuje Neo: oferta i cena e-papierosów Neo w sklepie TwojePapierosy.pl 

W sklepie TwojePapierosy.pl dążymy do tego, aby swoim Klientom oferować wyłącznie najwyższej jakości wyroby tytoniowe. Dotyczy to papierosów, cygar, tytoni papierosowych i wkładów tytoniowych. Dlatego tylko teraz, niezależnie od tego, jaki smak papierosów Neo wybierze nasz Klient, za cały karton zapłaci tylko 115 złotych! To zaledwie 11,50 złotych za paczkę! 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą papierosów Neo, innych wkładów tytoniowych, urządzeń do podgrzewania i wszystkich innych produktów z naszej oferty. W sklepie TwojePapierosy.pl mamy wyłącznie najlepsze i oryginalne wyroby tytoniowe.