Papierosy L&M

Papierosy L&M – rodzaje, ilość nikotyny, cena, producent


Papierosy L&M to jedne z najpopularniejszych wyrobów tytoniowych na całym świecie. Marka jest znana również w Polsce. Co więcej, między innymi właśnie papierosy tej marki produkuje się w nowoczesnej fabryce w Krakowie. Teraz w sklepie TwojePapierosy.pl również oferujemy papierosy L&M. Cena wyrobów tytoniowych zawsze jest u nas atrakcyjna, a jakość najwyższa. 

Papierosy L&M – rodzaje, ilość nikotyny, cena, producent

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Co znaczy L&M?

L&M to tak naprawdę skrót od firmy Liggett & Myers Tobbacco Company, która rozpoczęła produkcję papierosów. Jednak miało to miejsce dopiero w 1953 roku. Dużo wcześniej, bo już w 1876 roku firma zaczęła produkować tytoń do żucia.

Papierosy L&M – rodzaje:

 • Red Label, Blue Label, Silver Label i Green Label;
 • Link Red, Link Blue, Triple Mint, Link Easy Stix, Link Easy Stix Mint;
 • Forward i Forward Double (zakaz sprzedaży w UE);
 • Original Red Label 24;
 • True Taste Red, True Taste Blue;
 • Link Forward 2 IN 1.

Oferta papierosów jest więc naprawdę bardzo szeroka i każdy miłośnik wyrobów tytoniowych znajdzie tutaj coś dla siebie. Popularne są m.in. cienkie papierosy L&M (rodzaje papierosów SuperSlims L&M to: Link Red, Link Blue, Triple Mint, Link Easy Stix, Link Easy Stix Mint).

Papierosy L&M – producent

Produkcję papierosów L&M rozpoczęto w Stanach Zjednoczonych w 1953 roku. Za wyroby tytoniowe odpowiadał koncern Liggett & Myers Tobacco Company. Ważną datą w działalności firmy był 1999 rok, kiedy markę sprzedano przedsiębiorstwu Philip Morris Companies Inc. To koncern z siedzibą w Wirginii w Stanach Zjednoczonych, który składał się m.in. z Philip Morris International, Philip Morris USA i Philip Morris Capital Corporation. 27 stycznia 2003 roku spółka zmieniła nazwę na Altria Group.

Papierosy L&M – gdzie produkowane są papierosy tej marki?

Zadając sobie pytanie, z jakiego kraju pochodzą papierosy L&M, nie należy wskazywać tylko na Stany Zjednoczone. Ich produkcja odbywa się w zakładach na całym świecie, w tym w Polsce w Krakowie.

Ile nikotyny mają L&M niebieskie, czerwone, lighty?

Ilość nikotyny w papierosach L&M jest różna w zależności od rodzaju wyrobu, np.:

 • papierosy L&M Blue – substancje smoliste 8 mg/papieros; nikotyna 0,6 mg/papieros;
 • papierosy L&M Red – substancje smoliste 10 mg/papieros; nikotyna 0,8 mg/papieros.

Ile kosztuje L&M?

Decydując się na papierosy L&M, cena za paczkę będzie niższa przy zakupie kartonu, który mieści 10 ramek (paczek). W sklepie TwojePapierosy.pl oferujemy niskie ceny i wyłącznie oryginalne papierosy L&M, tj.:

 • papierosy L&M niebieskie (Blue) – cena za paczkę 16,50 zł (pakiet 165 zł);
 • papierosy L&M czerwone (Red) i srebrne (Silver) – cena za paczkę 12,32 zł (pakiet 123,20 zł);
 • papierosy L&M Bright – cena 14,50 zł (pakiet 145 zł);
 • papierosy L&M First Cut – cena za paczkę 13,99 zł (pakiet 139,90 zł).

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i składania zamówień na papierosy L&M w sklepie TwojePapierosy.pl! Polecamy też najlepsze na rynku akcesoria tytoniowe