Papierosy Mars

Papierosy Mars – rodzaje, cena, producent, gdzie kupić 

Papierosy Mars są od wielu lat znane na polskim rynku. Wielu palaczy z sentymentem przywołuje chwile, kiedy mogli raczyć się papierosami tej marki. Wprawdzie to kwestia gustu, ale dawne opinie o papierosach Mars były niemal wyłącznie pochlebne. Dziś również wielu miłośników tytoniu chętnie powraca do tych papierosów, szczególnie z uwagi na atrakcyjną cenę.

Papierosy Mars – rodzaje, cena, producent, gdzie kupić

No products available yet

Stay tuned! More products will be shown here as they are added.

Obecnie Mars to brand należący do spółki Imperial Tobacco. Ich produkcja odbywa się między innymi w Radomiu, podobnie jak innych marek produkowanych przez spółkę (m.in. Parker & Simpson, Gauloises Blondes, Gitanes, Bastos, Mocne, Roth Handle, West, Ducados). Papierosy są przeznaczone dla klientów z Polski, ale też Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier, Niemiec, Norwegii i Szwecji. Teraz papierosy Mars w atrakcyjnej cenie oferujemy również w sklepie TwojePapierosy.pl. 

Papierosy Mars – jakie są ich rodzaje? 

Dawniej wybór papierosów Mars na polskim rynku był szerszy. Dostępne były między innymi Marsy Gold i Marsy Green (zielone, mentolowe). Obecnie głównie można mówić o dwóch rodzajach papierosów tej marki, tj.: 

  • papierosy Mars niebieskie (Blue);
  • papierosy Mars czerwone (Red).

 

Ile nikotyny ma papieros Mars? 

W zależności od rodzaju papierosów, Marsy mają różną zawartość substancji smolistych oraz nikotyny, tj.: 

  • papierosy Mars niebieskie (Blue) – lżejsze papierosy;
  • papierosy Mars czerwone (Red) – mocniejsze papierosy.

 

Gdzie można kupić papierosy Mars? 

Teraz atrakcyjną cenę papierosy Mars mają w sklepie TwojePapierosy.pl. Swoim Klientom oferujemy oryginalne i najlepsze papierosy Mars – lżejsze niebieskie oraz mocniejsze czerwone. 

Oprócz tego oferujemy inne wyroby tytoniowe, a także sam tytoń papierosowy. To doskonały wybór dla każdego, kto chce samodzielnie przygotowywać papierosy. Oczywiście przydadzą się także gilzy i nabijarki. W ofercie mamy też tytoń do papierosów Mars stanowiący mieszankę m.in. różnych gatunków tytoni Virginia oraz Burley. Na przykład tytoń używany do produkcji niebieskich Marsów to znakomita pozycja w ofercie dla palaczy, którzy cenią sobie delikatniejsze smaki.

 

Ile kosztuje paczka papierosów Mars? 

Jako sklep TwojePapierosy.pl robimy wszystko, aby nasi Klienci mieli dostęp do oryginalnych papierosów dostępnych w atrakcyjnych cenach. Tak jest również w przypadku entuzjastów papierosów Mars, tj.: 

  • papierosy Mars Blue – cena za paczkę 18,60 zł (karton 186 zł);
  • papierosy Mars Red – cena za paczkę 18,60 zł (karton 186 zł).

Polecamy papierosy Mars oraz inne wyroby tytoniowe z naszej oferty, w tym liczne cygara, cygaretki i akcesoria do palenia. To wszystko w najlepszych cenach na rynku tylko w sklepie TwojePapierosy.pl.