Gilzy

Gilzy papierosowe – akcesoria do papierosów w sklepie TwojePapierosy.pl 

Samodzielne przygotowywanie papierosów jest łatwiejsze, niż myślisz. Teraz w sklepie TwojePapierosy.pl znajdziesz wszystkie surowce i akcesoria, które są niezbędne do własnoręcznego skręcania papierosów. Jeżeli chcesz to robić szybko i sprawnie, wystarczy, że zaopatrzysz się w tytoń papierosowy i nabijarkę. Konieczne są też bibułki do papierosów lub gilzy papierosowe.

Jest 28 produktów.

Pokazano 1-28 z 28 pozycji

Aktywne filtry

Co to są gilzy papierosowe? 

W najprostszym tłumaczeniu gilzy papierosowe to połączenie filtrów i bibułek. Wystarczy, że włożysz do nich dowolnie wybrany tytoń papierosowy. To puste bletki służące do robienia papierosów. Jeżeli nie czujesz się pewnie w ich własnoręcznym skręcaniu lub dopiero zaczynasz samodzielnie wytwarzać papierosy, gilzy będą znacznie lepszym wyborem niż bibułki, które wymagają większej wprawy i doświadczenia. Wszystko dlatego, że gilzy papierosowe zwykle mają już umiejscowiony filtr.

 

Gilzy papierosowe – idealne do papierosów i tytoniu 

O ile całkowicie samodzielne skręcenie papierosa wymaga wprawy i czasu, wykorzystanie nabijarki i gilzy skraca ten czas do ok. 20 sekund. Szczególnie przy użyciu elektronicznych maszynek do tytoniu jest to naprawdę proste i szybkie, do czego przyczyniły się również gilzy. Obecnie są one oferowane w różnych rozmiarach właściwych dla papierosów wykonywanych fabrycznie, np.: 

  • gilzy papierosowe Marlboro,
  • gilzy papierosowe Rothmans.

Inny podział uwzględnia gilzy smakowe i klasyczne. Gilzy z kapsułką smakową to wybór odpowiedni dla palaczy, którzy szukają innego aromatu tytoniu i nie chcą korzystać z kulek czy wkładów aromatyzujących. W zależności od kartonu gilzy papierosowe mogą być pakowane w opakowania po 100, 200, 250, 300, 500 czy 1000 szt.

 

Czy są gilzy do cienkich papierosów? 

W sklepie TwojePapierosy.pl znajdziesz bardzo różne i zawsze dobre gilzy papierosowe. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dużą popularnością wśród palaczy cieszą się cienkie papierosy slim. Dlatego teraz oferujemy także gilzy do cienkich papierosów. 

Przede wszystkim jest to cienka gilza do papierosów Korona Slim. Gilza pozwala oszczędzić nawet około 30% tytoniu. Jak widzisz, teraz możesz samodzielnie skręcać także papierosy w rozmiarze slim.

 

Jakie są najlepsze gilzy do papierosów?

Nasz sklep tytoniowy  TwojePapierosy.pl postawił sobie za cel oferować wyłącznie najlepsze wyroby tytoniowe na rynku. Dotyczy to również bibułek, gilz i akcesoriów do skręcania papierosów. Zawsze to dobre gilzy papierosowe z oferty renomowanych i cenionych producentów w branży. Oferujemy także najlepsze – słabsze i mocniejsze – tytonie papierosowe. 

Skomponuj swój zestaw do wyrabiania papierosów i zacznij samodzielnie wytwarzać ulubione wyroby tytoniowe. Kup gilzy papierosowe, tytoń i nabijarkę, po czym rozpocznij proces produkcji. Tanie i samodzielnie wytwarzane papierosy – ze sklepem TwojePapierosy.pl to możliwe!