Bibułki

Bibułki do papierosów w sklepie TwojePapierosy.pl 

Samodzielne skręcanie papierosów jest już nie tylko trendem modowym, aby wyróżnić się wśród palaczy. Obecnie, w związku z coraz wyższymi cenami papierosów, jest to również szansa na spore oszczędności. Szczególnie że skręcanie papierosów jest dziś łatwiejsze niż kiedykolwiek, głównie za sprawą nabijarek tytoniu. Oprócz tego w sklepie TwojePapierosy.pl oferujemy bardzo szeroki wybór tytoniów, dzięki czemu możesz raczyć się różnym smakiem i aromatem papierosa. Oczywiście niezbędne są do tego gilzy i bibułki, które mamy różne pod względem grubości czy długości.

Aktywne filtry

Bibułki filtrujące do papierosów 

Bibułki mogą być bardzo różne, również wyposażone w filtr. Bibułki filtrujące różnią się od klasycznych bibułek z papieru celulozowego. Tak naprawdę jest to gilza z bibułki, a więc pusta bletka, która przypomina gotowy papieros, ale bez tytoniu w środku. Często takie gilzy mają już filtr i właśnie ten element różni je od klasycznych bibułek.

 

Bibułki Mascotte i CBD 

Każdy palacz ma swoje ulubione bletki i filtry, dlatego za cel postawiliśmy sobie, aby sprostać oczekiwaniom każdego z naszych Klientów. W związku z tym oferujemy kilka różnych rodzajów bibułek do papierosów. Zawsze są to najlepsze bletki, które pozwalają łatwo i szybko skręcić papierosa. Mniej doświadczonym palaczom rekomendujemy gilzy z filtrem. Oferujemy m.in.: 

  • bibułki Mascotte,
  • bibułki CBD,
  • bibułki Tennesie i wiele innych.

 

Smakowe bibułki do papierosów 

Producenci swoim Klientom oferują mnóstwo różnych bibułek, w tym z papieru chłonącego aromat, na przykład o woni truskawki czy rumu. W sprzedaży są dostępne najróżniejsze bibułki kolorowe i smakowe, które pozwalają znacząco zmienić odczucia i zwiększyć radość płynącą z palenia. 

W sklepie TwojePapierosy.pl również oferujemy różne warianty smakowe bibułek. Wystarczy wymienić bibułki owocowe (np. brzoskwiniowe, jagodowe, jabłkowe, arbuzowe, winogronowe, bananowe), ale także o smaku alkoholu, czekolady, gumy balonowej czy bibułki mentolowe. W sprzedaży są dostępne nawet bibułki konopne o wyjątkowym aromacie i posmaku marihuany podczas palenia. Wszystko po to, aby zaspokoić gusta każdego z naszych Klientów, którzy chcą, lubią i potrafią samodzielnie skręcać papierosy.

 

Bibułki do papierosów cena w sklepie TwojePapierosy.pl 

W jednym miejscu zebraliśmy mnóstwo różnych bibułek do samodzielnego skręcania papierosów. Oferujemy szeroki wybór tego podstawowego elementu papierosa. Zawsze to oryginalne bibułki papierosowe dostępne w atrakcyjnej cenie od kilkudziesięciu złotych za kilkaset sztuk bibułek. Znajdziesz tutaj klasyczne bibułki do papierosów w rozmiarze King Size, ale też bibułki slim do papierosów. To zwykłe bletki, jak również bibułki kolorowe i smakowe.

Oczywiście w naszej ofercie znajdziesz nie tylko bibułki i gilzy. Mamy także bardzo różny tytoń papierosowy. Oferujemy też nowoczesne nabijarki do tytoniu, które pozwalają w krótkiej chwili przygotować gotowego papierosa. Sprawdź naszą ofertę sklepu tytoniowego i zacznij samodzielnie przygotowywać papierosy o ulubionym aromacie i w najbardziej odpowiadającym Tobie rozmiarze.